CW24TV
Telewizja Informacyjna Włocławek
Maj
18.
Możliwość komentowania Reklama została wyłączona
Category:

Telewizja CW24 to skuteczny nośnik reklamy dla Twojej firmy. Pozwolimy Ci dotrzeć do potencjalnych klientów i stworzyć wizerunek Twojego biznesu.

Wiemy jak istotną rolę w rozwoju firm odgrywa reklama. Wiemy jak wiele zależy od jej skuteczności. Naszym klientom oddajemy do dyspozycji szeroki wachlarz możliwości dotarcia do odbiorcy, w oparciu o medium, którym dysponujemy.

Przekaz reklamowy na antenie CW24 to plansze reklamowe i filmy docierające do mieszkanców Włocławka dwadzieścia cztery godziny na dobę przez siedem dni w tygodniu. Oferta reklamowa CW24 jest szeroka, oraz elastyczna w stosunku do oczekiwań naszych klientów. Znajduje się zarówno standardowa, spotowa reklama, sponsoring, jak i specjalna forma kilkuminutowego filmu promocyjnego.


Kommentare sind geschlossen.


Powered by Wordpress
Theme © 2005 - 2009 FrederikM.de
BlueMod is a modification of the blueblog_DE Theme by Oliver Wunder

Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych.
Korzystanie z naszej strony internetowej bez zmiany ustawień w przeglądarce internetowej oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia.

Visit Us On FacebookVisit Us On Youtube